V1200AIR JUMP STARTER 2-σε-1 Eκκινητής και Αεροσυμπιεστής TOPDON V1200Air 1200A ×
Κάνε ΚΛΙΚ στην εικόνα για να την δεις σε μεγαλύτερο μέγεθος
V1200AIR
110,00  Τιμή E-Shop
Αγόρασε το με πιστωτική κάρτα από
Διαθέσιμο - Ετοιμοπαράδοτο
Επιστροφή Χρημάτων για επόμενη παραγγελία σου!
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Τηλεφωνικές παραγγελίες:210 292 1997
Μπορείς να πληρώσεις με:
Τραπεζική κατάθεση
Πιστωτική & Χρεωστική
Αντικαταβολή με μετρητά
Μεταφορά με e-banking
5.0
100% των πελατών προτείνουν το κατάστημα
nicksrds
29/03/2022 12:52
Eπιβεβαιωμένη αγορά από πελάτη
4.6
Γιώργος Τ
Eπιβεβαιωμένη αγορά από πελάτη
Περιγραφή
Με μέγιστο ρεύμα 1200A, ο εκκινητής και αεροσυμπιεστής 2 σε 1 είναι κατάλληλος για αυτοκίνητα, μοτοσικλέτες, σκάφη και στόλους 12V με κινητήρες βενζίνης έως 6,0L ή ντίζελ έως 4,5L. Διαθέτει 5 έξυπνες λειτουργίες φουσκώματος για γρήγορο και εύκολο φούσκωμα ελαστικών. Εξοπλισμένο με προστασία ασφαλείας 5 επιπέδων και ένα φωτεινό LED φως 3 λειτουργιών, το V1200Air προσφέρει την απαραίτητη ισχύ στο δρόμο σε ένα ελαφρύ, εύχρηστο σχεδιασμό.
Ποτέ δεν μένετε ακινητοποιημένοι, πάντα έτοιμοι
Έξυπνος έλεγχος PSI
Κάθε ελαστικό, κάθε ταξίδι
Καλύπτει 3–150 PSI για αυτοκίνητα, εξοπλισμό και άλλα. Η έξυπνη αυτόματη απενεργοποίηση ενεργοποιείται μετά από 90 δευτερόλεπτα χωρίς χρήση για εξοικονόμηση ενέργειας και προστασία του κινητήρα.
Ισχύς εν κινήσει
Πάντα σε ετοιμότητα
Να είστε έτοιμοι για το απροσδόκητο
    Εύρος Πίεσης: 3 – 150 PSI
    Amper εκκίνησης (Peak): 1200A
    Χωρητικότητα (mAh): 10000mAh/37Wh,3.7V
    Είσοδος Type C: 5V/2A
    Εξοδός USB1: 5V/2.1A
    Εξοδός USB2: 5V/2A
    Εξοδός DC: 10A Max 16.8V